تماس با ما ( 02144824699 )

گلکسی نوت 7 با باتری 3500 میلی آمپرساعتی عرضه می‌شود

ظاهرا شایعات در مورد گلکسی نوت7 تمامی ندارد. در جدیدترین شایعه مرتبط با این محصول به ظرفیت باتری آن اشاره شده و باتری نوت امسال به نظر ۳۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی خواهد بود.

سامسونگ به زودی و طی مراسم همیشگی موسوم به Unpacked و در روز ۲ آگوست (۱۲ مرداد) به طور رسمی از گلکسی نوت ۷ رونمایی خواهد کرد و بنابراین کمتر از دو هفته تا این زمان باقی مانده است. اما با این وجود هر روز سیل اخبار و شایعه‌ها در مورد این محصول بیشتر و بیشتر می‌شود. تصاویر رندر جدید این دستگاه نیز امروز در رنگ‌های مختلف منتشر شد که با توجه به این تصاویر گفته می‌شودنوت 7 در رنگ های مختلفی از جمله مشکی ،آبی و طلایی عرضه خواهد شد. سری گلکسی نوت در طی سالیان حضور خود در بازار با ویژگی‌های مختلفی شناخته می‌شوند که مهم‌ترین ویژگی آن ایجاد دسته جدید برای گوشی‌های هوشمند به نام فبلت بود که اتفاقا یکی از محبوب‌ترین دسته‌ها بین کاربران است و امروزه این محصولات کاربران زیادی دارند.

یکی از کلیدی‌ترین ویژگی‌هایی که طرفداران سری نوت همیشه به دنبال آن بوده‌اند، باتری بزرگ و با ظرفیت بالا است. اگر جدیدترین شایعه منتشر شده در مورد این گوشی‌هوشمند صحت داشته باشد، ممکن است گلکسی نوت ۷ از این نظر طرفداران خود را کمی نا امید کند.

بر اساس اطلاعاتی که در South Korea Telecom لیست شده، گلکسی نوت ۷ از یک باتری با ظرفیت ۳۵۰۰ میلی‌آمپرساعت بهره خواهد برد. برای افرادی که به مشخصات محصولات سامسونگ اهمیت می‌‌دهند و همیشه به دنبال مقایسه محصولات این کمپانی هستند، بد نیست اشاره کنیم که گلکسی اس ۷ اج هم اکنون با باتری ۳۶۰۰ میلی‌آمپرساعتی عرضه شده که نسبت به گلکسی نوت ۵ که سال گذشته معرفی شد و باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی داشت به میزان قابل توجهی بیشتر است. اینکه گلکسی نوت ۷ از باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برد با توجه به اندازه تقریبا یکسان آن با گلکسی اس ۷ اج که باتری ۳۶۰۰ میلی‌آمپری دارد، احتمالا به دلیل فضایی است که قلم این محصول در بخش پشتی آن اشغال می‌کند و باعث شده فضای کمتری برای باتری وجود داشته باشد. همین موضوع در مورد سنسور تشخیص عنبیه چشم نیز اعلام شده است. در هرحال، با توجه به اینکه نمایشگر نوت ۷ احتمالا ۵.۷ اینچ است، بسیاری از افراد تعجب می‌کنند که چرا سامسونگ یک باتری با ظرفیتی در اندازه باتری گلکسی اس ۷ اج را برای آن در نظر نگرفته است. از آنجایی که مشخصات گلکسی نوت ۷ در South Korea Telecom ثبت شده، ظاهرا آنچه در مورد باتری این دستگاه گفته شده نیز صحت دارد ولی هنوز هم نمی‌توان به صورت ۱۰۰ درصد این موضوع را تایید کرد.

برای بسیاری از کاربران ظرفیت ۳۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی باتری شاید نا امیدکننده باشد، اما همه چیز به ظرفیت باتری بستگی ندارد. اگر سامسونگ به این نکته پی برده باشد که چگونه سیستم‌عامل دستگاه را بهینه کند تا مصرف باتری آن به حداقل کاهش یابد، این میزان باتری برای بیشتر افراد کفایت خواهد کرد. گلکسی نوت ۴ به عنوان مثال با باتری ۳۲۲۰ میلی‌آمپرساعتی در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و در آن زمان هنوز پردازنده‌ها به اندازه چیپ‌های امروزی بهینه نبودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.