تماس با ما ( 02144824699 )

انتشار رندرهایی از طراحی آیفون 7 به رنگ مشکی

انتشار رندرهایی از طراحی آیفون 7 به رنگ مشکی

آیفون ۷ تا چند ماه دیگر به صورت رسمی معرفی می‌شود. تا کنون خبرهای مختلفی به همراه تصاویر و شایعات مشخصات فنی از این گوشی منتشر شده است. یکی از این خبرها حاکی از آن است که این نسخه از آیفون با رنگ سیاه شبیه به آیفون ۵ نیز عرضه خواهد شد. اخیرا تصاویری هنری از طراحی احتمالی این رنگ از آیفون ۷ منتشر شده است.

رنگ سیاه آیفون که با نام Space Black شناخته می‌شود، یکی از رنگ‌های محبوب این گوشی زیبا در بین طرفداران آن است. در میان خبرهای منتشر شده در مورد آیفون سال ۲۰۱۶ یا آیفون ۷، خبر از عرضه‌ی این نسخه از آیفون با رنگ سیاه نیز به چشم می‌خورد. پس از انتشار این خبر، هنرمندانی از سرتاسر جهان به کمک طراحی دیجیتال، طراحی‌های احتمالی این رنگ از آیفون را منتشر کردند.

 

dj

 

Martin Hajek یکی از هنرمندانی است که به کمک هنر دیجیتال، آیفون ۷ مشکی رنگ را طراحی کرده است. این هنرمند سابقه‌ی درخشانی در طراحی رندرهای گوشی‌های هوشمند دارد و در طراحی آیفون ۷ سیاه نیز هنر خود را به طور کامل نشان داده است. کارشناسان معتقدند طراحی او از آیفون ۷ بسیار زیبا و مثال زدنی است و بسیاری امیدوارند که طراحی نهایی آیفون نیز به همین صورت باشد. با توحه به تصاویر مشاهده می‌کنیم که علاوه بر رنگ سیاه، این هنرمند طراحی جدید دکمه‌ی هوم را نیز به تصویر در آورده است و درکنار آیفون‌ها، هدفون‌هایی با پورت‌های لایتنینگ نیز طراحی کرده است که به احتمال زیاد جزو تغییرات اساسی آیفون جدید خواهند بود.

در خبرهای منتشر شده، احتمال عرضه‌ی آیفون جدید با رنگ آبی تیره نیز عنوان شده بود که هنوز تاییدی برای آنها عنوان نشده است.

 

 

sلتb

 

One response to “انتشار رندرهایی از طراحی آیفون 7 به رنگ مشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.