تماس با ما ( 02144824699 )

معرفی اپلیکیشن Contacts Phone Dialer؛ جایگزینی ایده آل برای شماره گیر پیش فرض اندروید

شماره گیر یا Dialer اپلیکیشنی است که ده ها مرتبه در طول روز آن را باز و بسته می کنیم؛ کارهایی مثل مشاهده مخاطبین، افزودن افراد جدید، برقراری تماس و چک کردن تماس های ناموفق دلایل اصلی استفاده از این اپلیکیشن ها در تلفن های هوشمند ما هستند.

از آنجا که میزان استفاده از اپلیکیشن های شماره گیر بسیار بالاست، سادگی دسترسی و سرعت کار در آن بسیار اهمیت دارد. بسته به برند تلفن هوشمند یا نسخه سیستم عاملی که استفاده می کنید، عملکرد این شماره گیر می تواند برای شما متفاوت باشد. اگر استفاده تان در حد معمولیست، شاید شماره گیر پیش فرض سیستم عامل برایتان کفایت کند. در غیر این صورت نیاز است که به دنبال جایگزینی بهتر و با امکاناتی بیشتر بگردید.

در این خصوص اپلیکیشن Contacts Phone Dialer تیم drupe می تواند برای جایگزینی گزینه ایده آلی برایتان باشد. این شماره گیر شخص ثالث اندرویدی برای افرادی طراحی شده که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن، به کلیه راه های ارتباطی با مخاطبین مهم خود دسترسی پیدا کنند.

تیم drupe با راهکاری بسیار ساده و خلاقانه انجام چنین کاری را ممکن کرده. این اپ شماره گیر پس از نصب، تاریخچه تماس های شما را برای یافتن افرادی که بیش از دیگران با آنها صحبت می کنید، آنالیز می کند. وقتی که مخاطبین محبوب تان را پیدا کرد، حالا آن ها را در قالب آیکن های دایره ای و در ستونی عمودی در سمت چپ تصویر می نشاند.

حالا روبروی این ستون، یعنی در سمت راست تصویر ستون مشابه دیگری قرار می گیرد: ستون راه های ارتباطی که شامل مواردی مثل پیامک، تماس تلفنی، تلگرام، واتس اپ، فیسبوک، لاین، ایمیل، اسکایپ، اینستاگرام و … می شوند.

قتی که این دو ستون را در اختیار داشته باشید، کافیست به طور مثال برای ارسال یک پیام متنی به آقا یا خانم X در تلگرام، به راحتی آیکن دایره ای شکل او را از ستون سمت چپ به سمت راست تصویر کشیده و آن را روی آیکن تلگرام رها کنید. و به همین سادگی، بدون نیاز به جستجو در تلگرام امکان دسترسی به او فراهم می شود.

نکته بسیار عالی در مورد این اپلیکیشن، ویجت همیشه در دسترس (حتی در لاک اسکرین) و قابل پنهان شدن آن است. این ویجت به شکل چند نقطه کوچک در لبه های صفحه نمایش جا خوش می کند تا هر لحظه که بخواهید بتوانید آن را بیرون کشیده تا رابط کاربری شماره گیر را ببینید. البته در تنظیمات اپ اشکال دیگری هم برای ظاهر شدن این ویجت وجود دارد.

مثلا حالتی هست تا بتوانید صفحه شماره گیری را با اشاره روی نقطه خاصی از نمایشگر ظاهر کنید. به غیر از دسترسی بسیار عالی و سریع، Contacts Phone Dialer قابلیت خوب دیگری دارد و آن هم تعیین یادآور برای مخاطب هاست. فردا رأس ساعت هشت صبح باید به کارفرمایتان زنگ بزنید؟ بسیار خب، می توانید یادآوری این موضوع را به شماره گیر drupe بسپارید.

سهولت دسترسی و ایجاد یادآور مهم ترین قابلیت های این اپلیکیشن هستند، اما پشتیبانی از موبایل های دو سیم کارته، مدیریت آخرین تماس های متنی و تلفنی از یک منوی واحد، فهرست قابل شخصی سازی محبوب ترین مخاطبان و امکان تغییر تم ویژگی های دیگری اند که از شماره گیر drupe جایگزینی فوق العاده و ایده آل برای ابزار پیش فرض شماره گیری موبایل های اندرویدی ساخته اند.

اگر روزانه با افراد زیادی صحبت می کنید،‌ توصیه می کنیم که به هیچ وجه ساده از کنار Contacts Phone Dialer نگذرید.

 

unnamed-5-800x450

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.