تماس با ما ( 02144824699 )

ساخت کیس کیبورد مکانیکی برای آیپد پرو توسط ریزر

کمپانی ریزر (Razer) یک کیبورد کیس با نام کیبورد مکانیکی ریزر یا (Razer Mechanical Keyboard) برای آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی شرکت اپل ساخته است. نکته‌ی قابل توجه این است که صفحه‌ی یاد شده صرفا یک کیبورد کیس معمولی نیست، بلکه به صورت یک کیبورد کیس مکانیکی است.

صفحه کلید ریزر از سوییچ‌های مکانیکی بسیار نامشهود که توسط این کمپانی طراحی شده‌اند، استفاده می‌کند. محفظه‌ی بیرونی کلیدها از نوع چیکلت بوده و آستانه‌ی نیروی محرک برای آنها ۷۰ واحد گرانشی است. در حالت تئوری، این صفحه کلید به طور همزمان می‌تواند هم حس یک کیبورد مکانیکی را به کاربر بدهد و هم اینکه بسیار فشرده و کم‌حجم باشد. گفتنی است که این صفحه کلید دارای ۲۰ سطح گوناگون روشنایی و علاوه بر آن دارای کنترل‌های میانبر تعبیه شده برای سیستم‌عامل iOS است.

 

 

صفحه کلید دارای یک پایه فلزی جداشدنی است که به کاربر امکان تنظیم نمایشگر روی هر زاویه‌ی مطلوبی را می‌دهد و این امکانی است که شما در اولین گروه از صفحه کلیدهای آیپد پرو نمی‌توانستید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. همچنین یک بدنه‌ی پلی‌کربنات جدا شدنی نیز برای اپل تعبیه شده است.

 

متاسفانه، صفحه کلید مورد نظر از اتصال هوشمند یا اسمارت کانکتور (Smart Connector) روی آیپد پرو استفاده نمی‌کند و به جای آن از طریق بلوتوث به دستگاه متصل می‌شود. این امر بدان معنی است که کیبورد ریزر باتری مختص خود را دارد و بر پایه‌ی گزارش‌ها تا ۱۰ ساعت می‌تواند کارایی داشته باشد و برای شارژ آن هم نیازی به استفاده از کیس‌های اپل یا لاجیتک ندارید.

قیمت کیبورد کیس مکانیکی ریزر برای آیپدپرو ۱۶۹.۹۹ دلار اعلام شده است.c5e675b9-e77e-4e0a-9bc8-bc6b194a8fe2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.